Kurs ZEC - zCash

Przedszkolak
Starszak

Kurs ZEC - zCash

Postautor: Przedszkolak » 17 lut 2017, 13:30

Witam
Pytanie dotyczące kursu ZEC - waluta wyglądała świetnie w dniu premiery, najwyższy kurs chyba ze wszystkich kryptowalut jakie widziałem. Spadki oczywiście są, rośnie Bitcoin to reszta reaguje nerwowo. Jakie jest wasze wrażenie co do przyszłego kursu - spadki dalsze? Kopie i mam tego trochę, zastanawiam się nad sprzedażą szczerze powiedziawszy - praktycznie nieustająco spadająca cena. Dzisiaj jakieś ruchy - ciekawe czy pozorowane znowu przed kolejnym dump

zcash.png
Poloniex - kurs 17.02 zCash
zcash.png (77.41 KiB) Przejrzano 610 razy
Awatar użytkownika
Bitcoin.edu.pl
Site Admin

Re: Kurs ZEC - zCash

Postautor: Bitcoin.edu.pl » 17 lut 2017, 14:15

Przedszkolak pisze:
17 lut 2017, 13:30
Witam
Pytanie dotyczące kursu ZEC - waluta wyglądała świetnie w dniu premiery, najwyższy kurs chyba ze wszystkich kryptowalut jakie widziałem. Spadki oczywiście są, rośnie Bitcoin to reszta reaguje nerwowo. Jakie jest wasze wrażenie co do przyszłego kursu - spadki dalsze? Kopie i mam tego trochę, zastanawiam się nad sprzedażą szczerze powiedziawszy - praktycznie nieustająco spadająca cena. Dzisiaj jakieś ruchy - ciekawe czy pozorowane znowu przed kolejnym dump
Coś się dzieje na ZEC - zdjęcie z Poloniex rozumiem/ warto pograć na ZEC ale na Chińskiej walucie - tutaj link przykładowej giełdy : https://yunbi.com/markets/zeccny
Trzeba obecnie uważać z wpłacaniem czegokolwiek do Chińczyka, bo to na dwoje babka wróżyła jak się skończy temat z Okcoin i BTCChina z wypłatami. Ale da się zawsze kilka yuanów zarobić. Jak wykopane lepiej zostawić i obserwować. Powinno odreagować w wartością BTC/ZEC. Wszystko zależy od kursu BTC w tej chwili
Rabbit
Starszak

Postautor: Rabbit » 18 lut 2017, 19:43

BitMart.pl pisze:
17 lut 2017, 14:15
Przedszkolak pisze:
17 lut 2017, 13:30
Witam
Coś się dzieje na ZEC - zdjęcie z Poloniex rozumiem/ warto pograć na ZEC ale na Chińskiej walucie - tutaj link przykładowej giełdy : https://yunbi.com/markets/zeccny
Trzeba obecnie uważać z wpłacaniem czegokolwiek do Chińczyka, bo to na dwoje babka wróżyła jak się skończy temat z Okcoin i BTCChina z wypłatami. Ale da się zawsze kilka yuanów zarobić. Jak wykopane lepiej zostawić i obserwować. Powinno odreagować w wartością BTC/ZEC. Wszystko zależy od kursu BTC w tej chwili
Warto mieć - nie wiadomo co się wydarzy przez najbliższe miesiące, wsparcie może przyjść nieoczekiwanie i wywindować cenę. Bitcoin spadnie podobnie cene Up. Na dzisiaj jednak ja bym sprzedawał. Dużo się tego nie da ukopać na procesorze i7
Awatar użytkownika
Bitcoin.edu.pl
Site Admin

Postautor: Bitcoin.edu.pl » 21 lut 2017, 23:21

Obecnie lepiej kopać - dwie,trzy dobre karty graficzne i do produ, z kupowaniem to różnie jeszcze może z kursem być. Wszystko zależy od kursu BTC..
BitcoinFan
Starszak

Postautor: BitcoinFan » 23 lut 2017, 20:56

Zcash za chwilę się zrówna ceną z Dash - napompowali ten zcash i teraz co ? Cały ten marketing szlak trafił (ale co ukopie to trzymam tak czy tak)
Rabbit
Starszak

Postautor: Rabbit » 23 lut 2017, 23:29

Była jazda do góry przed chwilą - dobiło do 12% w szczycie, aż mi okulary zaparowały z wrażenia -sprzedałem z 9% zyskiem przez chciwość czekając na wiecej - teraz już bitasy tylko mam :mrgreen:
Olo
Starszak

Postautor: Olo » 27 lut 2017, 23:44

Jako jedna z nielicznych waluta poza Dash daje zarobić na dziś
LordVader
Przedszkolak

Postautor: LordVader » 28 lut 2017, 19:43

Przeskakiwanie na zCash i Dash przy nieustających wzrostach Bita to permanentna asekuracja juz od kilku dni. Przy poziomie 1200$ są wielkie szanse na dużą korektę na BTC - w drugą stronę na wzrosty dużo mniejsza szansa. 80/20 stawiam
Awatar użytkownika
Bitcoin.edu.pl
Site Admin

Postautor: Bitcoin.edu.pl » 02 mar 2017, 21:55

LordVader pisze:
28 lut 2017, 19:43
Przeskakiwanie na zCash i Dash przy nieustających wzrostach Bita to permanentna asekuracja juz od kilku dni. Przy poziomie 1200$ są wielkie szanse na dużą korektę na BTC - w drugą stronę na wzrosty dużo mniejsza szansa. 80/20 stawiam
Dash dał bardzo ładnie zarobić. Zcash jest nie pewny do końca. Myślę też dlaczego Monero tak słabo stoi - ta waluta ma przecież potenciał :mrgreen:

Wróć do „Zcash”